Busók farsangolnak a hétvégén a Balokányban
2014. február 14. péntek 09:46

A Tett-Hely Ifjúsági Egyesület számos érdekes programmal várja az érdeklődő pécsieket február 15-én, szombaton délután a megújult Balokányba.
A 14 órától kezdődő rendezvény a farsang jegyében telik, egyebek mellett busókkal is találkozhat a szórakozni vágyó polgár. A programsorozat a "Télűző Kalandozó" elnevezésű vetélkedővel veszi kezdetét, 16 órától farsangi kézműves foglalkozást tartanak a Pepita Kultúrtérben, ahol jelmezversenyt is rendeznek és busókkal is fényképezkedhetünk.
18 órától boszorkánybábukat úsztatnak a tavon, majd elégetik őket. Azt követően este fél hétkor egy zsonglőrcsapat kápráztatja el a jelenlévőket, majd 19 órától a Rokokó Rosé elnevezésű lányzenekar ad koncertet a kultúrtérben.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kisbusszal ütközött egy autó a 6-os...
- Megpördült, majd az útpadkának...
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...
- Forradalmi műtét a PTE Klinikai...
- Megérkezett az utolsó Leopard, teljes...
- Így tartanak nyitva télen a nemzeti...
- Böröcz Károly alezredes lett idén az...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...
- Ne legyen határtalan a türelem a...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...

