Borbás Sándornak tetszik a frissülő komlói KDNP ötlete
2011. október 19. szerda 14:20
A KDNP Komlói Szervezete nemsoká újjászervezi működését, hogy nagyobb hangsúlyt helyezzenek a keresztény-szociális szemléletre a bányászvárosban.
A komlói kereszténydemokraták egyetértenek azzal a Semjén Zsolt pártelnök által megfogalmazott elvvel, mely szerint a KDNP világossá tudja tenni, hogy a szolidaritás alapvetően keresztény érték, és a szociális igazságosságot is a KDNP-nek kell képviselnie - áll a kispárt közleményében.
Borbás Sándor a FIDESZ-KDNP komlói frakcióvezetője üdvözölte a KDNP-sek döntését, miszerint szeretnének aktívabban részt venni a komlói közéletben és segíteni a városvezetés munkáját, ami által valódi lehetőséget kapnának ezen terveik megvalósításához.
- Nyitottak vagyunk minden olyan kezdeményezésre és összefogásra, mely a fent említett célok érdekében történik - emelte ki étékelőjében Hudanik György a kereszténydemokraták egyik helyi szervezője.
Hudanik a közlemény szerint hangsúlyozta: " Összességében a Kereszténydemokrata Néppárt helyi szervezete azt szeretné elérni Komló városban, hogy egy valódi társadalmi konszenzuson alapuló építőmunka kezdődjön meg, a helyi problémák kezelésében.
Kiemelten fontosnak tartjuk a keresztényszociális szemlélet erősítését is, amely a szolidalításon nyugszik. Ennek az értékrendszernek a megjelenítése érdekében olyan gyakorlati lépéseket fogunk tenni, amelyek elősegítik a kitörést a katakombákból való politizálásból."
EQM - KDNP Komlói Szervezete
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Súlyosan megsebesítette anyját és...
- Villámcsapás borított lángba egy...
- Elkezdődött az egyhetes rendőrségi...
- Vajon mikor tér vissza az igazi nyár?...
- Focista családba született, s már a...
- Negyvenhat határsértőt tartóztattak...
- Ma már hihetetlen, milyen is volt a...
- Volt egyszer egy Aranykacsa: hét...
- Ilyen volt egykoron egy bazi nagy...
- Pécsett is megszűnik a munkaügyi és a...