Bókay Endre a felgyújtott MSZP-irodáról
2008. május 25. vasárnap 22:29
Az ismeretlenek betörték a Pécs Meszes városrészében található iroda ablakát, azon gyúlékony anyagot locsoltak be és meggyújtották. Az irodahelyiségben bútorok és iratok égtek el, s a falak is megrongálódtak - mondta el Fuchs Gábor, a párt városi irodavezetője.
A rövid időn belül a helyszínre érkezett tűzoltók megfékezték a lángokat, senki sem sérült meg, de egyelőre nem tudni, mekkora kár keletkezett az ingatlanban.
Bókay Endre erőszakos támadásnak nevezte a történteket az MTI-hez eljuttatott közleményében, és hangsúlyozta: ez az aljas akció is a több mint hat éve elindult folyamatnak a következménye.
"Amióta ugyanis a Fidesz a 2002-es választásokat elvesztette, még soha nem ítélte el az ilyen terrorcselekményeket. Hallgatása bújtatott támogatást nyújt az ilyen és hasonló eseményekhez" - írta a politikus.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jön a majd' egyhónapos vágányzár a...
- Csütörtökön is marad a kánikula, sőt,...
- Kóstoló az erdőkből: a már jól ismert...
- Öccsével együtt tűnt el Pécsről egy...
- A kormány szerint Brüsszel megtámadta...
- Több mint 20 ezren vehetnek részt a...
- Egy baranyai városban fagyizgatnak ma...
- Teherautót lopott egy részeg...
- Harmincnégy éve özönlötték el...
- Ma éjjel is csodás égi jelenség...