Az ünnep előtt belehúznak a NAV baranyai ellenőrei
2024. december 16. hétfő 10:27

A NAV baranyai munkatársai ezen a héten kedden Kozármislenyben, a Pécsi utcai üzleteket, szerdán Pécsett, a belvárosi vendéglátóhelyeket, csütörtökön pedig szintén Pécsett, az ajándékboltokat ellenőrzik.
A revizorok decemberben a vármegye egész területén ellenőrzik a közterületen, az adventi vásárokon, a piacokon és a bevásárlóközpontokban az ünnepekhez köthető szezonális termékeket árusítókat és a vendéglátókat.
Az ellenőrök vizsgálják a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgépek szabályszerű üzemeltetését, az alkalmazottak bejelentését, a jövedéki termékek értékesítését, valamint a forgalmazott áruk eredetét is.
A vármegye építkezésein a hét bármely napján megjelenhetnek a hivatal munkatársai, ahol a dolgozók bejelentését, és a foglalkoztatás egyéb szabályainak a betartását vizsgálják.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- EKF: szakrális terek tárják ki kapuikat
- Hazahordta az üzletek árukészletét...
- Ismét emelkedett a fertőzöttek száma...
- Harminc mintából választották ki a...
- Párás, ködös éj után egy kis napsütés...
- Ismét életet mentett a gondosóra...
- Ma már kevesebb víz folyik ki az...
- Tizennyolc évre ítéltek egy...
- Kereken ezer új autóbusszal bővítik a...
- Polgárőrök vigyázzák a rendet a pécsi...