A Pannon Filharmonikusok zenészeket keres
2009. május 21. csütörtök 16:28
Az elmúlt hat évben megújult, az ország egyik legsikeresebb zenekara várja azoknak a muzsikusoknak a jelentkezését, akik szívesen dolgoznának egy jó csapatban, érdeklik a kihívások, és éreznek magukban tehetséget és ambíciót a Pannon Filharmonikusok kürt szólamának vezetésére, szóló kürtösi feladatok ellátására.
A szóló kürt próbajátékának az anyaga: W.A. Mozart: Esz-dúr kürtverseny I.tétel (KV 495) kadenciával és R.Strauss: Esz-dúr kürtverseny (Op. 11.) I. tétel.
Várják továbbá nagybőgős muzsikusok jelentkezését legújabb próbajátékukra; igény esetén szolgálati lakást is biztosítanak. A nagybőgős szólójátékának az anyaga: Dittersdorf: Nagybőgőverseny I.II. tétel kadenciával.
Jelentkezési határidő: 2009. június 15, részletes próbajáték-kiírás a zenekar oldalán (KLIKK!) található.
Forrás: zene.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ez már igazi nyár, 33 fok is lehet...
- Elfüstölt egy mozdony, késnek a...
- Borultak a quadok, mentőre is szükség...
- Ismét szárnyra kaptak a Pécsi Sasok
- Dr. Kiss Endrét Lovagkereszttel...
- Hegedűs, dobos a Virtuózok Klubjában
- Tapolcán találkoztak a polgári körök
- Idén is megnyílnak Baranyában a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Kánikulával kezdődik május utolsó...

