A Misina Mentőcsoport tart bemutatót az életmentésről
2011. szeptember 20. kedd 12:53
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság és a Pécsi Rendőrkapitányság munkatársai is részt vállaltak abban az egész napos - „Segítség a bajban! ..Bajban a segítség!" elnevezésű - programban, amelyet szeptember 24-én, szombaton 10.00 és 18.00 óra között rendeznek meg a rendőrség Pécs, Málomi út 1. sz. alatt objektumában.
Az ingyenes rendezvény szervezője a Misina Mentőcsoport Egyesület, célközönségük a város lakossága, céljuk, hogy a laikusok játékos vetélkedő formájában elsajátítsák az alapvető életmentéshez, segítségnyújtáshoz szükséges ismereteket.
Az érdeklődők megismerhetik a Misina Mentőcsoport tevékenységét, láthatnak alpintechnikai, tűzoltási és mentőkutya bemutatót, emellett megnézhetik a rendőrségi kutyák és a bűnügyi technikusok bemutatóját, találkozhatnak a Tűzoltóság és az Országos Mentőszolgálat munkatársaival. Gyerekprogramok is várják a kicsiket, és koncertet ad a Flórián Band Tűzoltózenekar.
BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megérkezett az ötszázadik új autóbusz...
- CPAC Hungary - Orbán Viktor: Brüsszel...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Döglődik-e a bolognai rendszer?
- Csak akkor érvényes a szavazólap, ha...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Orbán Viktor szerint nem érdemes...
- Kiderült, hány sasmadár lakja a...
- Tükörképükre támadó madarakra...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...

