A megyei közgyűlési választáson is önálló listát állít az LMP
2014. augusztus 18. hétfő 14:32
Az LMP Baranya megyei szervezete, Pécshez hasonlóan, a megyei közgyűlési választáson is önálló listát állít – írja hétfői közleményében Angyal Károly pártigazgató és dr. Keresztes László Lóránt megyei elnök.
A területi szervezet a listavezetői pozícióra Angyal Károly pártigazgatót javasolja. Angyal lesz egyben a párt siklósi polgármesterjelöltje is.
A közlemény szerint az LMP álláspontja az: a következő ciklusban szoros együttműködésre lesz szükség a megyeszékhely, és vonzáskörzete önkormányzatai, valamint a térség társadalmi-gazdasági folyamataira hatást gyakorolni képes szereplők között. "Az LMP a politikai megosztottságon felülkerekedő együttműködés előmozdításáért fog küzdeni, és mindent megteszünk azért, hogy a jól képzett baranyai, pécsi szakemberekben meglévő tudás végre kibontakozhasson, a való fejlődés elindítása érdekében" – írják.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Zivatarokra, villámlásra figyelmeztet...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Beszorult egy ember a roncsok közé...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Miután a párját lecsukták, a most...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Tűz ütött ki egy baranyai házban, a...
- Pécs egyik látványossága is lehetne a...