A közigazgatás-fejlesztés is téma volt a pécsi konferencián
2014. március 25. kedd 15:28

A Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium 2013 őszén indította el "A Jó Állam koncepció támogatottságának növelése az együttműködés speciális területeinek erősítésével" elnevezésű projektet, melynek egyik állomása volt Pécs is.
A Baranya Megyei Kormányhivatal Papnövelde utcai Dísztermében tartott konferencián az előadók ismertették a Magyary Program, a Jó Állam koncepció és a közigazgatás-fejlesztés eredményeit.
Az előadások megkezdése előtt Dr. Bordás Gábor közigazgatási stratégiáért felelős helyettes államtitkár ünnepélyes keretek között adta át dr. Hargitai János kormánymegbízottnak, dr. Jászberényi Gábor főigazgatónak, valamint a járási hivatalok vezetőinek az adott megyét és a hozzá tartozó járásokat ábrázoló térképeket.
A délutáni interaktív előadás tematikájában szerepelt az internet veszélyeinek ismertetése mellett a személyes adatvédelem fontossága is. A rendezvényen a Kormányhivatal kormánytisztviselői mellett a helyi középiskolák oktatói és diákjai is részt vettek.
Forrás: BAMKH
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Balázs Pécsett: katasztrofális...
- Tragédia az M6-os baranyai szakaszán:...
- Motorosok és biciklisek lesznek a...
- Döntött az Országgyűlés: kilépünk a...
- Idén is a baranyai tűzoltó,...
- Kiakadtak a fogyasztók: szerintük...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...
- Sikerrel járt a keresés, épségben...
- Igen hűvös éj után napsütéses napunk...
- Pécs egyik látványossága is lehetne a...