Még ezen a héten kiderül, ki lesz a PTE kancellárja
2014. október 28. kedd 12:52

Várhatóan még a héten elkezdik nyilvánosságra hozni a felsőoktatási intézmények kancellárainak névsorát, a miniszterelnök meghozta döntését ez ügyben - mondta az emberi erőforrások minisztere egy más témában tartott budapesti sajtótájékoztatón kedden.
Balog Zoltán emlékeztetett: 29 állami felsőoktatási intézmény kancellári posztjára 380 pályázat érkezett; egy volt érvénytelen, ketten visszaléptek. Hozzátette: 21-22 intézményben lehet eredményes az eljárás, és 7-8 intézményben hirdetnek új pályázatot. Várhatóan a héten kezdik nyilvánosságra hozni a névsort - jelezte a miniszter.
Mint korábban megírtuk, a pécsi egyetemen elterjedt hírek szerint helyben Lengvárszky Attila oktatási igazgatót (képünkön) és Ruzsa Csaba közgazdászt tartják a legesélyesebbnek a feltételezett pályázók közül (mindketten a PTE alkalmazottai jelenleg is).
Hamarosan kiderül, valóban kettőjük közül választott-e a miniszterelnök.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jön a pécsi buszos sztrájk: ezek a...
- Árhullám érkezik a Dunán, Mohácsnál...
- Az összes baranyai járásra riasztást...
- Szili Katalin: Székelyföld felemelése...
- A munkáltató által vállalt béremelés...
- Ketten beszorultak egy felborult...
- A fél világot bejárta Farkas József,...
- Több mint hatezer új hallgatója lesz...
- Autóval szexelt egy idióta Pécsett, a...
- Kirajzolódott a mohácsi Duna-hídhoz...