Orbán Viktor: Magyarország biztonságos, de újra lesznek korlátozások
2020. július 10. péntek 09:05

Az összes környező országban romlik a vírushelyzet. A fertőzöttek száma Horvátországban tízszeresére, Szerbiában négyszeresére nőtt. Pénteken vagy szombaton döntés születhet az esetleges szigorításokról - mondta a miniszterelnök a Kossuth Rádióban.
Pénteken vagy szombaton döntés születhet az esetleges szigorításokról - mondta Orbán Viktor a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország műsorában.
Az összes környező országban romlik a vírushelyzet - hangzott el az adásban. A fertőzöttek száma Horvátországban tízszeresére, Szerbiában négyszeresére nőtt az elmúlt két hétben, ezért a miniszterelnök azt mondta, a nyaralóknak tanácsos több Balaton és kevesebb Adria.
A kormányfő elmondta, hogy Magyarország „rendben van", de a veszély a behurcolás.
Minden újabb fertőzés esetén mindig megtalálható a külföldi elem
Ami Európában történik az ránk is hatással van. Minden újabb fertőzés esetén mindig megtalálható a külföldi elem.
A kormányfő elmondta, hogy délig kapott határidőt az operatív törzs, hogy javaslatokat tegyen le az asztalra a behurcolás elleni védekezésről.
Erről pénteken, vagy szombaton születhet döntés.
MTI - Fotó: MTI (archív)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Töltőkábel okozott tüzet szerdára...
- Állami intézmények informatikai...
- Vaddisznóval ütközött egy Pécsről...
- Ollóval szúrta le az apját egy férfi...
- Jégeső, zivatar csaphat le Baranyára
- Költségvetési csalás miatt ítéltek el...
- Októberre befejeződik a Pécsi...
- Pécsi Arcok - Nyárády József, egy...
- Régi fényében kapja vissza Pécs a...
- Tizenkét évet kapott a pécsi G....