Késsel támadtak egy fideszes aktivistára a fővárosban
2010. február 10. szerda 22:20
Késsel támadt rá egy Fidesz-aktivistára egy férfi szerda este a főváros VII. kerületében, a Dohány utcában - közölte a Fidesz sajtóosztálya az MTI-vel.
A közlemény szerint a párt megbízottai Rónaszékiné Keresztes Mónika képviselőjelölt számára gyűjtötték az ajánlószelvényeket, amikor megtámadták egyiküket.
Mint részletezték: az aktivista egy földszinti lakásba csöngetett be, és miután elmondta, miért érkezett, az ajtót nyitó 40 év körüli férfi visszament a lakásba azzal, hogy mindjárt hozza a szelvényt.
Ehelyett azonban egy késsel tért vissza, és "rendkívül durva hangnemben szidalmazva az aktivistát, fenyegetően megindult felé". Közben egy széket is felkapott és a Fidesz megbízottja felé hajította, majd a helyszínről elfutott. Sérülés nem történt.
Az esetről értesítették a VII. kerületi rendőr-kapitányságot.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pénzzel teli tárcát talált két cigány...
- Hét új elektromos busz érkezett egy...
- Kínába is elvitte a busójárás hírét...
- Pécsett is romlott a levegő minősége
- Szállást keres szombaton a Szent...
- Vasárnap ér véget a rendőrségi razzia...
- Orbán Viktor: az orosz vagyon...
- Új fajjal gyarapodott a...
- Hamarosan Villányig autózhatunk az...
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...

