Ismét lehet pályázni Kincses Kultúróvoda címre
2016. október 13. csütörtök 14:14

Második alkalommal hirdeti meg a Kincses Kultúróvoda pályázatot az Emberi Erőforrások Minisztériuma az óvodai és a kulturális intézményrendszer együttműködésének erősítésére, illetve a két terület értékeinek elismerésére.
Cél annak elősegítése, hogy az óvodák egyre tudatosabban vegyék igénybe a kulturális intézmények nevelést támogató kínálatát, és a kulturális tartalmak minél sokrétűbben épüljenek be az óvodák pedagógiai programjába.
A „Kincses Kultúróvoda 2017" címet 10 intézmény nyerheti el. A pályázó intézménynek be kell mutatnia, hogy pedagógiai programjában kiemelt szerepet játszanak a kulturális tartalmak, illetve, hogy tevékenysége során igénybe vette az intézményen kívüli kultúra-közvetítő lehetőségeket.
A díjazott intézmény lehetőséget kap az óvodával együttműködő kulturális intézmények, illetve civil szervezetek bevonásával egy komplex kulturális programcsomag megvalósítására a 2017-2018-as tanévben.
A részlete kiírás ide kattintva olvasható.
Képünk illusztráció.
Forrás: Emmi
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Változott a buszok menetrendje, már...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Mesélnek a képek, merengünk a múltak...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Megérkezett az utolsó Leopard, teljes...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...

