Gyurcsány szerint manipulálták a Portik-ügy dokumentumait
2013. április 26. péntek 14:24

Nem lát szégyellni- és takargatni valót Portik Tamás és Laborc Sándor találkozói kapcsán Gyurcsány Ferenc, aki szerint a nyilvánosságra került dokumentumok manipuláltak.
A Demokratikus Koalíció (DK) elnöke pénteki szegedi sajtótájékoztatóján úgy fogalmazott, miniszterelnökként nem volt tudomása ilyesfajta operatív titkosszolgálati akciókról. Mint mondta, Laborc Sándor titkosszolgálati vezetőként azért találkozott Portik Tamással, hogy információkhoz jusson a politikai világával korrupt kapcsolatokat ápoló rendőrökről, ügyészekről, bírókról.
A politikus úgy véli, a találkozókról nyilvánosságra hozott leiratokat manipulálták, a lényeg a nyomdafesték, a kitakarások mögött van.
Gyurcsány Ferenc szerint a média közreműködésével elindult végtelenül tisztességtelen lejárató kampány beleillik a Fidesz botránypolitizálásába.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Régi fényében kapja vissza Pécs a...
- A brutális hőség miatt piros...
- Elmarad a vasárnapra hirdetett túra a...
- Kulturális örökség napja: ingyenes...
- Gyalogost gázolt egy részeg sofőr...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Hatalmas kamatot ígért egy pécsi...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Tetőzik a kánikula, aztán érkezik a...
- Árokba hajtott, s rommá tört egy autó...