EU-csúcs előtt: a korábbi döntéseket kell szem előtt tartani
2015. november 28. szombat 15:05

Olyan megállapodásra van szükség Brüsszelben, amely a bevándorlás ügyében szem előtt tartja az Országgyűlés korábbi döntéseit, valamint az európai és a magyar érdekeket - ebben valamennyi frakcióvezető egyetértett, aki részt vett az Orbán Viktor miniszterelnök által szombat délelőttre összehívott egyeztetésen.
Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-nek elmondta: a kormányfő fontosnak tartotta, hogy a vasárnapi rendkívüli török-EU-csúcs előtt tájékoztassa a magyar parlamenti képviselőcsoportok vezetőit, és kikérje a véleményüket.
A miniszterelnök dolgozószobájában tartott egyeztetésen az MSZP frakcióvezetője - a szombati pártkongresszusra hivatkozva - nem vett részt, és a helyettesítés felkínált lehetőségével sem kívánt élni - mondta a sajtófőnök.
MTI - Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tragédiával indul a hét: gázolt a...
- Mi lesz veled, uránvárosi piac? A...
- Félmilliárd forintra pályázhatnak az...
- Valóság lehet az álom: egy új klinika...
- A Baranyában fészkelő fekete...
- Leáll a tévé, a telefon és az...
- Biciklivel szállítják házhoz a helyi...
- Még mindig él a pécsi vásár mítosza,...
- Egyre melegebbre fordul, 33 fok is...
- Már fél éve hiába keresnek egy...