Esterházy Péter tiltakozik az MSZP-nél
2010. február 20. szombat 10:03
Esterházy Péter tiltakozik az ellen, hogy képmását kampánycélokra használják fel - közölte az író műveit gondozó Magvető Könyvkiadó vezetője, Morcsányi Géza az MTI-vel.
Az igazgató elmondta: egy blogon írtak arról, hogy Esterházy Péter szerepel egy kampánykiadványban. A blogon közzétettek egy fényképet a szocialista szórólapról. A kiadványban szereplő képen Esterházy Péter, Csányi Vilmos etológus és Farkasházy Tivadar humorista látható Nagy Imre, az MSZP egri vezetőjének társaságában.
A fotó felett az olvasható: "A gondolkodó emberre számítok, aki a saját szemének hisz, aki kérdez, aki kíváncsi, akinek van véleménye. Számítok Önre!" Morcsányi Géza közölte, hogy Esterházy Péter nem tudott a szórólapról, és nem járult hozzá ahhoz, hogy a képet kampánycélokra felhasználják.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Berágott Magyar Péter Karácsony...
- Napsütéses, egyenes nyárias napunk...
- Új módszerrel gyógyítják a...
- Haracsi Alexandra lett az idei Pécs...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elképzelhető, hogy defektet kapnak a...
- A fülemülékkel éjszakázhatunk...
- Tizenhárom premierrel várja...
- Egy hónapja hiába keresnek egy 11...
- Fabio Capello nagyapja Kapelló...

