Eső, zápor, köd - ilyen lesz a vasárnap
2021. november 13. szombat 17:03

Éjszaka jobbára erősen felhős, illetve borult időre számíthatunk, inkább csak délkeleten lehet szakadozottabb a felhőzet.
Több helyen párás, ködös lesz a levegő. A Dunántúlon szórványosan várható eső, zápor, másutt csak szitálás valószínű helyenként (északkeleten elvétve ónos szitálás sem kizárt).
Vasárnap a ködfoltok nagy része fokozatosan megszűnik. Délelőtt a Dunántúlon, illetve az északi, északkeleti megyékben jobbára erősen felhős vagy borult lesz az ég, másutt a fátyolfelhők mellett kisüt a nap.
Délután nyugaton és északon is vékonyodhat, szakadozhat a felhőzet.
A délelőtti órákban a Dunántúlon szórványosan előfordul eső, zápor, délután ott is egyre kevesebb helyen eshet. Másutt számottevő csapadék nem várható. Vasárnap néhol kissé megélénkülhet az északi, északkeleti szél.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és +7 fok között alakul. Északkeleten lesz a hidegebb.
A legmagasabb nappali hőmérséklet vasárnap 7 és 14 fok között valószínű.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Még csütörtökön is hűvös, borongós...
- Ennyi volt, távozott a PMFC-től Aczél...
- Az átlagosnál melegebb és szárazabb...
- Nyári előszezoni menetrendre vált a...
- Csütörtökön számolnak be a kormány...
- Folytatódik az áresés, ezúttal a...
- Egymással vívtak roppant szoros...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Történetének legnagyobb gyakorlatát...