Esemény utáni átalakítás várható
2010. október 02. szombat 09:25
Szanyi Tibor szerint az önkormányzati választás után át kell alakítani az MSZP-t.
Mint mondta, az elnökség már az elmúlt hetekben is számos kérdésről tárgyalt, és politikai megrendelést is adott szakértőinek például arra, hogy a szervezetek túlfolyó önállóságát ésszerűbb mederbe tereljék.
Szanyi Tibor szerint a káderkiválasztás rendszerén és a politikusképzésen is változtatni kell. Fontosnak nevezte azt is, hogy a párttagok ne csak az alapszervekben fejthessék ki a véleményüket.
Az önkormányzati választási esélyeket illetően elmondta: hisz abban, hogy Szombathely, Miskolc, Szeged, Tatabánya, Vác, Pilis vagy Makó szocialista kézben marad, valamint a XIII. kerületben, Újbudán és más fővárosi kerületekben is nyernek. Úgy véli, Budapesten sokkal jobban szerepel majd az MSZP listája, mint tavasszal.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A vevők dobták össze egy idős...
- Pénzzel teli tárcát talált két cigány...
- Újabb gyanúsítottat vettek őrizetbe a...
- Van ugyan biciklis futár Pécsett, de...
- Új, modern eszközökkel erősítik a...
- A fenyőárusoknál is akcióznak a NAV...
- Floridai szállodatulaj lesz, mert csak
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...
- Kínába is elvitte a busójárás hírét...
- Orbán Viktor: azt akarom, hogy a...

