Erdei fülesbaglyokra lövöldöztek Csepelen
2008. december 31. szerda 18:53
A fegyvereseket vélhetően megzavarták és elmenekültek a helyszínről, de egy madártetemet hátra hagytak. Az esetet a Magyar Madártani Egyesület egyik tagja jelezte, majd Menyhért Péter, a Csepeli Zöld Kör Egyesület képviselője tett feljelentést a rendőrségen - olvasható a blogon.
Információik szerint két férfi egy letakart rendszámú gépjárművel érkezett a helyszínre kedden délután. Németh Szilárd, a terület egyéni önkormányzati képviselője saját hatáskörű, azonnali intézkedést kért Demszky Gábor és Tóth Mihály polgármesterektől, valamint a csepeli rendőrségtől - számol be a hírblog.
Kalyó László, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-nek megerősítette a csepel.info értesüléseit. Elmondta, hogy a rendőrség rongálás miatt folytat forrónyomos eljárást ismeretlen tettes ellen. Hozzátette, hogy a nyomozásban a helyi lakosság is aktívan közreműködik a rendőrséggel.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pénteken ismét virágba borul a...
- Pécs-Villány-Mohács: szerdától...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Új menetrend szerint közlekednek a...
- Defekttel érkezhetnek meg szerdán a...
- Dobogóra állhatott a baranyai...
- Záporokra, zivatarokra is...
- Befektetési trendek 2026-ra: mely...

