Enrique Iglesias jövő tavasszal Budapesten koncertezik
2017. október 16. hétfő 12:30

Tizennyolc év után ismét koncertet ad Magyarországon Enrique Iglesias. A latin pop királyának tartott spanyol énekes 2018. március 11-én lép fel a Papp László Budapest Sportarénában.
A 42 éves sztár világ körüli turnéja során a hét európai állomás egyike lesz a magyar főváros - közölte a szervező Broadway Event hétfőn az MTI-vel, felidézve, hogy az énekes csaknem két évtizeddel ezelőtt, 2000 szeptemberében a Petőfi Csarnokban adott koncertet.
Enrique Iglesias korábbi és újabb slágereit egyaránt előadja a turnén, köztük a Bailamost, a Herot, a Duele El Corazónt, a Locót, a Heart Attacket, a Bailandót vagy a Subeme La Radiót. A Bailando klipje az egész világon a második legnézettebb a YouTube-on, eddig mintegy két és fél milliárd ember nézte meg.
Az énekes (a szintén világsztár Julio Iglesias fia) eddig mintegy 160 millió lemezt adott el világszerte, ezzel ő minden idők legnépszerűbb spanyol előadója. Kétszer vezette az amerikai Billboard Hot 100 listát, 27 spanyol nyelvű listavezető száma volt a Billboard Hot Latin Tracksen. Kapott Grammyt, öt latin Grammyt, 23 alkalommal Billboard Music Awardot.
Eddig tíz stúdióalbuma jelent meg, a legutóbbi, a Sex and Love 2014-ben.
MTI - Fotó: Facebook
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ennyi volt, távozott a PMFC-től Aczél...
- Nyári előszezoni menetrendre vált a...
- Csütörtökön számolnak be a kormány...
- Különös házasság: közbelépett a bíróság
- Az átlagosnál melegebb és szárazabb...
- Folytatódik az áresés, ezúttal a...
- Történetének legnagyobb gyakorlatát...
- Emberkereskedelem miatt ítéltek el...
- Idén elmaradt a zöldár a Dunán, már...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...