BKV busztender: hamarosan eredmény
2010. február 22. hétfő 07:57
A lap hétfői száma szerint az évi mintegy 1,5 milliárd forintos üzlet lényege, hogy a cég 40 midi autóbusz üzemeltetését adná alvállalkozásba. Ezzel a közlekedési társaság annyit nyer, hogy a főként a budai Várba szánt járművekkel leválthatja öreg járműparkja egy részét, a szolgáltatásért pedig díjat fizet.
A BKV műszaki vezérigazgató-helyettese a lapnak elmondta: a műszaki kérdések többségét tisztázták, kezdődhet a háromlépcsős ártárgyalás. Takács Péter közölte, a három fordulón igyekeznek a BKV számára minél kedvezőbb feltételeket elérni. Hozzátette: az eljárást hamarosan lezárhatják, és várhatóan még februárban eredményt is hirdetnek.
Versenyben van a Volánbusz Zrt., a Vértes Volán, a Körös Volán, az Orangeways, a Panoráma Tourist Kft., a VT-Transman Kft. és az Inter Tan-Ker Zrt. is.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megszűnnek az esők, szombaton már a...
- A házasság érvénytelenségének egyes...
- Buszbaleset szemtanúit keresik a...
- Repültek a kukák, dőltek a leanderek...
- Lámpatisztogatóból lett majdnem...
- Új eszközzel gyarapodott a...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Pécsi kórházban látták utoljára a...
- Jövedéki adóval trükköző bandát...
- Kérés nélkül is kapnak gondosórát a...