680 ezer embernek segített a munkahelyvédelmi akció
2013. május 22. szerda 16:25

Az első negyedéves adatok alapján 680 ezer ember munkavállalását segítette a kormány által elindított munkahelyvédelmi akció - mondta Zsigó Róbert, a Fidesz országgyűlési képviselőcsoportjának szóvivője szerdán Szentkirályon.
Az akció célja az volt, hogy a munkaerőpiacon hátrányos, veszélyeztetett helyzetben lévő társadalmi csoportok számára biztosítsa a munkahelyek megtartását - hangsúlyozta a politikus, a Szentkirályi Ásványvíz Kft. telephelyén, Balogh Leventével, a cég ügyvezető igazgatójával közösen tartott sajtótájékoztatón.
Zsigó Róbert úgy fogalmazott: a kisgyermekeket nevelő édesanyák, az 55 év felettiek, a 25 év alattiak, a tartósan munkanélküliek, valamint a szakképzettséget nem igénylő munkakörben foglalkoztatottak munkahelyének megtartását segíti a program.
A kormány e csoportok foglalkoztatásához a hazai vállalatok részére jelentős adó- és járulékkedvezményt ad - fűzte hozzá.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Zivatarokra, villámlásra figyelmeztet...
- Álomházasságot dúlt fel Ördög Nóri
- Mutatjuk, mire hajtanak a NAV...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Késéssel közlekednek a vonatok a...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...