VV Évi csupasz keblekkel szavaztat
2011. január 14. péntek 18:55

A szombati párbajra készülő Éva foggal-körömmel harcol a nézők szavazataiért. Ezt bizonyítja az a tény is, hogy a bevállalós amazon annyira beleélte magát a tét nélküli házi táncversenybe, hogy a győzelem kedvéért a melltartójától is megszabadult - írja a Bors.
Ez a tette azért meglepő, mert a villában eddig eltöltött ötven nap alatt még a zuhany alá is csak fürdőruhában volt hajlandó beállni.
A riszálóverseny játékszabályai szerint az egyik fél mutatott egy figurát, amelyet az ellenfélnek utánoznia kellett, majd hozzátennie valamit és így tovább. Éva ezúttal is biztosra ment: mivel ő kezdte a játékot, már az első tánclépésnél azonnal levette a melltartóját. Trükkös koreográfiájával pillanatok alatt meg is nyerte a csatát, mivel Ildikó nem volt ennyire merész.
Ildi édesanyja szerint lánya így is megállta a helyét.
- A mi kislányunk másféle neveltetésben részesült, mint Éva, ezért nem vetette le a melltartóját egy kis szenzáció kedvéért. Ildi tudja, meddig megy el, nem tesz semmi olyat, amit esetleg később megbánna. Lehet, hogy Éva erős karakter, de a mi gyermekünk meg másban jó. Ő nem cigizik, nem alkoholizál, viszont sokat sportol. Úgy látom, mintha kezdene feloldódni annak ellenére is, hogy senki sem áll mellette, csak a támadásokat kapja kintről, bentről egyaránt. A szívem szakad meg, amikor látom, hogy min megy keresztül - szomorkodott Eszter mama.
A Baukó család még nem látta Éva mellbedobásos győzelmét, így nem kívántak nyilatkozni mindenre elszánt, törtető lányuk mutatványáról.
Forrás: Borsonline.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbitális csalássorozat végére tettek...
- Ismét egyre több migráns próbál...
- Árhullám érkezik a Dunán, Mohácsnál...
- Csaknem tízezerszer riasztották a...
- Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a...
- A buszon sodort egy vidítót egy pécsi...
- Pécsett mérték össze tudásukat az...
- Szenzáció! Világbajnoki címet...
- Nyomtalanul eltűnt egy 34 éves pécsi...
- Elkelt a pécsi Da Vinci Magánklinika...