Szabadlábon védekezhet Csíkszereda volt polgármestere
2015. június 18. csütörtök 14:33

Szabadlábon védekezhet a romániai korrupcióellenes ügyészség (DNA) vádjai ellen Ráduly Róbert, Csíkszereda lemondott polgármestere (képünkön) - döntötte el a Hargita megyei törvényszék csütörtökön.
A törvényszék ugyanakkor - a honlapján elérhető végzés szerint - 60 napos bírósági felügyeletet rendelt el Szőke Domokos csíkszeredai alpolgármester ügyében. A végzés még nem jogerős, fellebbezhetnek ellene a felek.
A hivatali visszaéléssel vádolt csíkszeredai elöljárók büntetőperében sértett félként szerepel a Hargita és Kovászna Ortodox Püspöksége is - derül ki a dosszié interneten elérhető adataiból.
Ráduly Róbert és Szőke Domokos ellen szerdán emelt vádat a DNA, Ráduly ugyanazon a napon lemondott polgármesteri tisztségéről.
MTI - Fotó: Veres Nándor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Visszaesik a hőmérséklet, hűvös...
- Hatcsöcsű, Junoszty, Százéves: nagyon...
- Néha alkudozik a Jóistennel a...
- Orbán Viktor: aki fiatalként a...
- Így vonultak a busók Mohácson...
- Már csak pár hétig virít ez a ritka...
- Két baranyai rendőr háromszor is...
- Több ezer gyermeket bántalmaztak...
- Elkezdődött az országos rendőrségi...
- Nagyon sok helyen kiszolgálják...

