Ridley Scott-tal készül az újabb Alien-film
2009. augusztus 02. vasárnap 12:04
Rendezőstül visszakapjuk a "nyolcadik utast", ugyanis Ridley Scott egy hollywoodi mozis szaklap értesülése szerint belement, hogy leforgassa a sci-fi horror kultsorozat újabb darabját.
A 20th Century Fox Jon Spaihts forgatókönyvírót alkalmazta a sztori kidolgozására - írta a Variety online kiadványa.
A film a Scott rendezésében készült, s 1979-ben átütő sikert aratott A nyolcadik utas: a Halál (Alien) előzményfilmje lesz. A földönkívüli szörnyekkel riogató horrornak három folytatása született, ám azok iránt nem mutatott érdeklődést a rendező, a prequel (előzményfilm) gondolata azonban úgy látszik, megragadta a képzeletét.
Egy Földre visszatérő kereskedelmi hajó vészjelzést kap egy közeli kisbolygóról. A legénység túl későn jön rá, hogy a jelet egy üres űrhajó küldte, hogy figyelmeztesse őket - foglalta össze a készülő film történetét a www.variety.com.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Eladták az MSZP Tüzér utcai...
- Most mi mondhatjuk meg a zsaruknak,...
- Ötven éve adták át az uránvárosi 17...
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Még kedden is egy esős, szeles nap...
- Tragikus balesetben meghalt egy autó...
- Állatvédők: ne ajándékozzunk élő...
- Két baranyai várost céloznak meg a...

