Rászállt a PETA a légyölő Obamára
2009. június 19. péntek 15:12

Az Amerikai Egyesült Államok elnöke egy interjú során végzett ki egy alkalmatlankodó legyet. A PETA a kíméletlen mészárláson felhúzta magát, és ezért egy Katcha Bug elnevezésű eszközt postáztak neki, írja a Daily Telegraph. A humánus bogárelfogó eszköz a PETA felfogása alapján, vagyis az élni és élni hagyni elv alapján működik.
A mindössze nyolc dollárba kerülő eszköz csapdaként működik, a csapóajtóra szálló rovart az eszköz egy kis műanyagrészbe zárja, és ezután szabadon lehet engedni a lakásba betévedt bogarat a szabadban.
A PETA szóvivője, Bruce Friedrich kiemelte, azért tartják fontosnak ezt az esetet, mert így mégjobban ki tudják emelni, ők nem csak az aranyos állatok, hanem a legkevésbé szimpatikus élőlények jogaiért is kiállnak.
Barack Obama még kedden adott interjút a CNBC televíziós csatornának, amikor a felvételt egy pimasz légy zavarta meg. A rovar az elnök parancsára sem volt elhagyni a szobát, így Obama végül lecsapta a legyet, majd büszkén mutogatta a légy tetemét a tévéstábnak.
Fotó: MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tűzoltók leptek el egy baranyai kórházat
- A postán is átvehetik a nyugdíjasok...
- Több mint hétmilliárdos kárt okoztak...
- Bakondi szerint még több mingráns...
- Harminc fok, ragyogó napsütés vár...
- Éjszakai vonattal is hazajöhetünk a...
- Robbanás volt Pécsett, a Király...
- Autóval szexelt egy idióta Pécsett, a...
- A buszon sodort egy vidítót egy pécsi...
- Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a...