Nem válogatták be az esküdtek közé a volt amerikai elnököt
2015. augusztus 06. csütörtök 15:41
Esküdtválogatásra idézték be a dallasi bíróságra George W. Bush volt amerikai elnököt - közölte csütörtökön híroldalán a Fox News televízió.
Bush szerdán hozzávetőleg reggel kilenc és dél között tartózkodott a bíróságon. A Fehér Házban két elnöki ciklust eltöltött politikust végül nem válogatták be az esküdtek közé.
A The Dallas Morning News beszámolója szerint a Secret Service emberei az eljárás ideje alatt az épületen kívül várakoztak. Odabent az exelnök többekkel elbeszélgetett a válogatásra beidézettek közül és le is fotóztatta magát azokkal, akik megkérték erre.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

