Michelle Wild kikotyogja a titkokat
2009. augusztus 03. hétfő 16:10

"Az egyik Club Rotation forgatás után végül átéltem, hogy milyen az, ha lelépsz egy csajjal, akit akkor ismertél meg. A huszonéves lányka elém állt, és azt mondta: Figyelj Zola, úgy érzem, van köztünk szimpátia, valószínűleg soha nem találkozunk többé, mi lenne, ha adnánk a testi gyönyöröknek egyet?" - számolt be élményeiről büszkén Zola, a VIVA Tv műsorvezetője Michelle Wild internetes oldalán.
Kasuba L. Szilárd, az RTL Klub egykori műsorvezetője is megosztotta az érdeklődőkkel történetét: középiskolás korában kis híján apai örömök elé nézett.
"17 éves koromban egy barátnőmmel talán az első szexuális aktus utáni szárnybontakozásnál tartottunk, amely kis híján tragédiává fajult. Egyik alkalommal sem védekeztünk, csupán természetes módon. Csak a szerencsén múlott, hogy nem jött a baba".
STOP/Napi Ász
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Eladták az MSZP Tüzér utcai...
- Ötven éve adták át az uránvárosi 17...
- Most mi mondhatjuk meg a zsaruknak,...
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Még kedden is egy esős, szeles nap...
- Tragikus balesetben meghalt egy autó...
- Állatvédők: ne ajándékozzunk élő...
- Két baranyai várost céloznak meg a...

