Lezuhant egy utasszállító Franciaországban
2015. március 24. kedd 13:08
Többségében németek utaztak a Franciaországban lezuhant repülőgépen - jelentette a spanyol közszolgálati televízió kedden.
A csatorna úgy tudja, hogy a német utasokon kívül spanyol állampolgárok is utaztak a Barcelonából Düsseldorfba tartó gépen. A pontos utaslistát azonban egyelőre nem közölte a légitársaság.
A katalán kormányzat bejelentette, hogy egy segélyvonalat hozott létre, amelyen felvilágosítást és segítséget kérhetnek a gép utasainak hozzátartozói.
VI. Fülöp spanyol király éppen kedden érkezett hivatalos látogatásra Franciaországba. Az uralkodó a tervezett programot megszakítva a katasztrófa helyszínére utazik - közölte a televízió.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Faggyal, havazással és széllel...

