Lezuhant egy repülővel Harrison Ford, de túlélte
2015. március 06. péntek 09:40

A hetvenkét éves Harrison Ford a Santa Monica-i repülőtérről szállt fel, majd egy Los Angeles-i golfpályára zuhant. Súlyosan megsérült, de nincsen életveszélyben.
A színész a baleset után ki tudott szállni a gépből, a golfozók rögtön segítettek neki, és hívták a mentőket. Ford a fia szerint, aki ezt írta a twitteren, fejsérüléseket szenvedett, jelenleg kórházban ápolják.
A felszállástól mindössze fél mérföldnyit volt a levegőben a kétüléses, világháborús harci gép, mikor Ford értesítette a légiirányítókat, hogy szerinte a motorral valami gond van, visszafordul.
A repülőtérre már nem jutott el, ezért kényszerleszállást hajtott végre, ügyelve arra, hogy ne lakott területre zuhanjon.
MTI - AFP
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Egy évre befagyasztják az...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

