Lányokat keres Soma Mamagésa
2009. augusztus 25. kedd 12:50

A Mamagésa egy zenekart szeretne alapítani csupa női zenészekkel. Fontos számára, hogy leendő kollégái ne csak hangszereken tudjanak játszani, hanem értsenek a komponáláshoz is.
A Megasztár egykori zsűritagjaként is ismert énekesnő és pszichológus most újabb ötlettel állt elő. Szeretne egy olyan zenekart összehozni, melynek tagjai csak hölgyek. Soma azt szeretné, ha leendő zenésztársai nem csupán a hangszerekhez értenének, hanem ahhoz is, hogy saját számokat komponáljanak.
A Mamagésa köztudottan mindig tele van pozitív energiával, és imádja hangsúlyozni nőiességét. Minderről pedig szívesen osztja meg a tapasztalatait is a világgal, úgyhogy egyáltalán nem meglepő, hogy ismét hölgytársakkal tervez közösen valamit. Somának egyébként már van egy dzsesszzenekara, a Libidó, sőt, egy cd-t is megjelentetettek már.
tv24.hu - Fotó: index.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Eladták az MSZP Tüzér utcai...
- Most mi mondhatjuk meg a zsaruknak,...
- Ötven éve adták át az uránvárosi 17...
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Még kedden is egy esős, szeles nap...
- Tragikus balesetben meghalt egy autó...
- Állatvédők: ne ajándékozzunk élő...
- Két baranyai várost céloznak meg a...

