Kolostorba vonult Delhusa Gjon
2011. március 13. vasárnap 17:32

Delhusa három hétig él majd egy kolostorban, ahol szigorú rend és fegyelem van. Delhusa már el sem tudná képzelni az életét enélkül, mert mint mondja az ottléte alatt úgy érzi mintha újjászületne.
- Ez nem nyaralás, és nem is luxusút. Puritán körülmények között élünk ott. Egy kolostorban fogok lakni, ahol a gondolkodásra és a megtisztulásra tanítanak bennünket. Személyes holmikat, ruhákat se lehet nagyon bevinni. Ide a világ minden tájáról jönnek emberek: agysebész, politikus és világsztár is megtalálható. Ez persze sose fog kitudódni, mert a kolostorból nem szivárognak ki információk, sőt, még fényképezni se lehet - árulta el Delhusa, akinek nevelt lányára Andreára (16) volt felesége, Zsuzsanna vigyáz.
- Én nem szoktam elmenni apuval Indiába, mert nem nekem való. Én itthon maradtam Zsuzsával és a fiúkkal. Ilyenkor mindig nagyon hiányzik nekünk, mert nem túl gyakran tudunk beszélni vele, ezért kiutazása után már számoljuk vissza a napokat. Nagyon jó hatással van rá ez az út, bár miután hazajön kell idő mire visszarázódik a hétköznapokba - mondta el Andrea.
Forrás: Blikk
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Új életre kel a Széchenyi téren az...
- Egyelőre nem nyitott ki a pécsi...
- Több mint fél évszázada kezdték...
- Negyven százalékkal is csökkenhet...
- Emléktáblát avattak a pécsi...
- Októberben 161 földmozgást...
- Szikével támadt egy férfi egy másikra...
- Csaknem húsz éve volt utoljára havas...
- Jól járhatnak azok az autósok, akik...
- Zsákszámra önthetjük a palackokat az...

