Kínos részletek Vilmos herceg legénybúcsújáról
2011. április 03. vasárnap 18:27

Hiába őrizte titkosszolgálati módszerekkel legénybúcsúja titkát Vilmos (29), egy neve elhallgatását kérő haverja csak kiszivárogtatta a kínos részleteket.
A The Sun értesülései szerint a nősülésre készülő herceg, és öccse, Harry a Stoke melletti Hartland Abbey nevű birtokon töltötte el utolsó szabad éjszakáját, ahol mintegy 12 barátja volt társa a rosszalkodásban. A környékbeliek jól hallották a kúriából a hajnali órákig kiszűrődő üdvrivalgásokat és nevetést, de persze a lap cikkének megjelenéséig fogalmuk sem volt, ki mulat az ősi lakban.
Vilmos a kiszivárgott hírek szerint meglehetős jókedvben búcsúzott legény életétől, barátaival és öccsével agyaggalambra lövöldözött, majd a „Mondd a neved" nevű népi játékot űzték. Ennek lényege, hogy mindenki kap a homlokára egy cetlit, amin feltüntetnek egy híres nevet, az illetőnek kell kitalálnia, kinek a nevét viseli a homlokán. Minden kérdésért fizetni kell, egy pohár italt kell kiinni fenékig, s állítólag Vilmos alaposan el is ázott, mire kitalálta, hogy nagyanyja, II. Erzsébet neve van a homlokán. Olyannyira, hogy már az ellen sem tiltakozott, hogy vesztesként mű mellszőrzetet kellett ragasztania, és parókában kellett folytatnia a mulatozást.
Képünkön Kate Middleton és Vilmos herceg látható.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csaknem tízezerszer riasztották a...
- Nyomtalanul eltűnt egy 34 éves pécsi...
- Éjjel hosszabb szünet jön a...
- Szenzáció! Világbajnoki címet...
- Elkelt a pécsi Da Vinci Magánklinika...
- Összeütközött két autó Pécsett, egy...
- Ismét heves zivatarok csaphatnak le...
- Élettársa kislányát molesztálta egy...
- A pécsi varjak köszönik, jól vannak:...
- Narancs riasztást adtak ki Baranyára,...