Kevesebb migráns érkezett Horvátországba
2015. szeptember 30. szerda 12:45
A korábbi napokhoz képest kevesebb migráns érkezett Horvátországba - közölte a horvát sajtó szerdán.
A legfrissebb adatok szerint szeptember 16. óta több mint 87 ezer illegális bevándorló lépte át a szerb-horvát határt. Kedd 21 óráig 3800-an, szerdára virradóra pedig 2 ezren érkeztek az opatovaci sátortáborba. A menedékkérőket a kialakult gyakorlat szerint néhány órán belül buszokkal szállítják a magyar határra.
A szerb-horvát határszakasz nyolc átkelője közül már csak három maradt zárva (Ilok 2, Principovac és Principovac 2). Az újlakit (Ilok) és a kiskőszegit kedden nyitották meg korlátozás nélkül, a teljes forgalom előtt.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...

