Két francia utasszállító is megszakította az útját
2015. november 18. szerda 08:30
Bombafenyegetés miatt megszakította útját Amerikában az Air France francia légitársaság két utasszállító járata, amely Washingtonból, illetve Los Angelesből indult Párizsba - adta hírül kedd éjjel az amerikai és a kanadai média.
Az amerikai fővárosból induló repülőgépet a fenyegetés nyomán a kanadai Új-Skócia tartománybeli Halifaxba irányították, míg a Los-Angelesből felszállt gépet a Utah állambeli Salt Lake Citybe - számolt be róla a CNN és az NBC amerikai, valamint a kanadai CBC televízió.
A híradások szerint mindkét gép biztonságosan földet ért, és az utasokat kiszállították.
Mindkét kényszerleszállást telefonhívás miatt hajtották végre. A hatóságok egyelőre nem közölték, hogy ugyanaz a személy volt-e a hívó.
Az ügyben több biztonsági szolgálat, köztük a Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) indított vizsgálatot.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

