Ezrek torlódtak föl a görög-macedón határon
2015. november 23. hétfő 12:45
Feltartóztatják a macedón hatóságok a gazdasági bevándorlókat, ezért ezrek torlódtak fel a görög-macedón határon - jelentette a helyszínről az M1 tudósítja.
A beszámoló szerint az afgánokat, irakiakat, szíreket engedik csak át, a többieket visszaküldik. A macedón határ túloldalán rekedt migránsok folyamatosan tüntetnek, illetve a drótkerítésen áttörve indulnak Szerbia felé.
Akik nem rendelkeznek iratokkal, nem szállhatnak buszra és vonatra, így gyalog vágnak neki az országnak - tette hozzá a tudósító.
Képünkön: illegális bevándorlók tiltakoznak, mert nem léphetik át a határt Macedónia és Görögország között a dél-macedóniai Gevgelija közelében 2015. november 21-én.
Forrás: hirado.hu - Fotó: MTI/EPA/Georgi Likovszki
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

