Élve fejeztek le egy magyar férfit Szlovákiában
2012. december 29. szombat 09:58
A szlovák rendőrség szóvivője szerint élve fejeztek le egy magyar férfit, akit a galántai járásban, egy üzemen kívül helyezett vágóhídnál találtak meg még csütörtökön.
Azt, hogy még élt, amikor levágták a fejét, a boncolás eredménye támasztotta alá. A 37 éves férfi holttestére egy emésztőgödörben bukkantak rá a leválasztott fejjel együtt. A rendőrség gyilkossági nyomozást indított, és már van 17, egy 18 és egy 39 éves gyanúsított.
Az áldozat december 22-én tűnt el - közölte a nyitrai kerületi rendőrség. Azon a szombaton egy zsigárdi (Zihárec) bárban tartózkodott, nem messze a háztól, ahol barátnőjével lakott. A bárban belekeveredett egy verekedésbe torkolló incidensbe, és ez után már nem látták.
A főként a tetoválások alapján azonosított ember holttestét mintegy 30 kilométerrel távolabb találták meg. A legidősebb gyanúsított már összeütközésbe került a törvénnyel, de jogerős ítélet nem született az ügyében.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két baranyai település kerül a NAV...
- Még várják a jövő fényfestőinek, a...
- Pontyok és ragadozók is érkeztek két...
- Több mint fél évszázada kezdték...
- Zsákszámra önthetjük a palackokat az...
- Most az egyszer fotózhatunk az...
- Agresszív szatír tartja rettegésben...
- Tetőzik a Duna Mohácsnál, majd...
- Súlyosabb büntetést kérnek a pécsi...
- Önkéntes beteglátogatókat toboroz a...

