Vereséggel rajtolt a PEAC a női kosárlabda Európa Kupában
2017. október 13. péntek 08:46

A PEAC-Pécs nyolc ponttal kikapott a német Keltern vendégeként csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa első fordulójában.
A nyáron érkezett vezetőedző, Gabriel Carrasco csapata a nyitónegyedben tartotta a lépést a második számú német csapattal, amely a nagyszünetben már 42-30-ra vezetett.
A baranyaiak az utolsó játékrészben 19-ről 4 pontra csökkentették hátrányukat, de fordítani nem tudtak.
Szerdán a többi négy magyar csapat, azaz a Ceglédi EKK, a CMB Cargo Uni Győr, az Atomerőmű KSC Szekszárd és az Aluinvent DVTK Miskolc is kikapott az EK nyitókörében.
Eredmény, 1. forduló (a nemzetközi szövetség honlapja alapján):
F csoport:
Keltern (német) - PEAC-Pécs 77-69 (16-16, 26-14, 19-16, 16-23)
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

