Velük játszik a Munkás, elkészült a csoportbeosztás
2019. július 04. csütörtök 11:52

A PMFC a papírformának megfelelően a Közép-csoportban kapott helyet.
Az MLSZ Versenybizottsága hivatalosan is elkészítette az NB III-as bajnokság 2019/2020-as szezonjának csoportbeosztását.
A PMFC mellett a Közép-csoportba került a Budapest Honvéd-MFA II., a Dunaújváros, az FC Dabas, az Iváncsa KSE, a Kecskeméti TE, a Kozármisleny FC, a Rákosmente KSK, a Szekszárdi UFC, a Szentlőrinc SE és a Taksony SE. Ebbe a mezőnybe került még a megyei bajnokságból a Kelen SC, illetve a Dabas-Gyón FC is, utóbbi ismerős lehet a pécsi futballszeretők számára.
Szintén volt már csoport riválisa a piros-feketéknek a Dunaharaszti MTK gárdája, új név lesz viszont az NB II-ből kieső Monor, valamint a nyugatról átkerülő THSE-Szabadkikötő.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

