Vége a pihenőnek, szerdán megkezdi a felkészülést a tavaszi idényre a PMFC
2019. január 16. szerda 08:53

Január 16-án kezdi meg a másfél hónapos alapozó időszakot a PMFC labdarúgócsapata az NB III Közép-csoport tavaszi idényére.
A téli pihenőt követően a PMFC NB III-as gárdájának játékosai szerda délután 13:00 órakor találkoznak ismét a Stadion utcában, ahol a szakmai stáb egy rávezető tréninget tart majd. Az első pár nap még csak ráhangoló jellegű lesz, kiegészülve felmérésekkel, orvosi vizsgálatokkal.
Az érdemi munka majd csak ezt követően indul. A mecsekaljaiak itthon fognak készülni, a játékoskeret tagjaira a jövő hét elején egy háromnapos bentlakásos edzőtábor vár, futóedzéssel, összesen napi három tréninggel.
A szakmai stáb összesen kilenc edzőmeccset tervez az alapozás során, többnyire hazai pályán.
A szerda-szombat ritmusban tervezett felkészülési mérkőzéseken a Majos, a PVSK, a Bonyhád, kétszer a Kozármisleny, a Pécsvárad, valamint szerb és horvát másodosztályú csapatok lesznek a pécsiek ellenfelei. A program ugyanakkor még változhat, így pontos dátumokkal majd csak a későbbiekben szolgálunk.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

