Tele lesz a vendégszektor a PMFC utolsó mérkőzésén
2018. június 02. szombat 13:17

Mind a kétszáz, pécsiek számára felkínált vendég belépő elfogyott a vasárnapi Iváncsa KSE-PMFC bajnokira, így biztosan sokan buzdítják majd a piros-feketéket a helyszínen.
Mint arról a pmfc.hu ír, a rendező klub próbált rugalmas lenni, de a pályabejáráskor hitelesített és a rendőrség által jóváhagyott befogadóképességnél több nézőt nem engedhetnek be a sporttelepre.
A PMFC és a pécsi szimpatizánsok pedig ezen a téren is kuriózumnak számítanak. Nem sokszor olvastuk ugyanis ebben a szezonban, hogy a bajnokság valamely mérkőzésén elővételben elfogytak volna a vendég belépők.
A mérkőzésről vasárnap reggel beharangozót, este pedig tudósítást olvashatnak hírportálunkon.
EQM - Fotó: pmfc.hu/Kurdi József
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Egy magyar városban megtilották a...

