Szavaztak a szurkolók, szerintük Koller Krisztián volt ősszel a PMFC legjobbja
2017. december 25. hétfő 16:55

A PMFC szurkolóinak szavazatai alapján Koller Krisztián volt a csapat legjobb játékosa az őszi idényben.
Ez az év is élménydúsra sikeredett a PMFC szurkolói számára. Láthattak nagy meccseket, gyönyörű gólokat és remek teljesítményeket. 2017 utolsó szavazásán arra kereste a vezetőség a választ, hogy a szezon első felében melyik pécsi nyújtotta a legjobb teljesítményt.
A képzeletbeli dobogó legalsó fokára a villámgyors Kónya Dávid állhatott fel, második lett a tavaszra kieső védő, Fellai József, aki a hátsó alakzat oszlopaként nagyon fog hiányozni a bajnoki címért folyó küzdelemben.
A PMFC-szimpatizánsok voksai alapján a legjobb teljesítményt Koller Krisztián (képünkön) nyújtotta.
Forrás: pmfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

