Sporttörténelmi sikert ért el a magyar dartsos
2023. szeptember 23. szombat 10:27

Major Nándor bejutott a második fordulóba a budapesti MVM Dome-ban zajló III. Hungarian Darts Trophyn, ezzel sporttörténelmi sikert ért el.
A német Ricardo Pietreczko felett aratott péntek késő esti sikerével Major lett az első magyar játékos, aki a világ vezető szervezete, a PDC által szervezett European Tour-viadalon főtáblás meccset nyert, korábban 21 alkalommal próbálkoztak magyar játékosok, sikertelenül. Köztük van Kovács Patrik is, aki nem sokkal korábban karnynyújtásnyira volt a győzelemtől, Rowby-John Rodriguez ellen azonban öt meccsnyilat is hibázott, így kikapott. A viadalon még Vida Mihály és Jagicza Gábor képviselte a magyar színeket, ők ugyancsak búcsúztak az első körben.
Major Nándor szombaton a délutáni program utolsó előtti meccsén a második helyen kiemelt ausztrál Damon Hetával találkozik.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Most már tényleg betelt a pohár,...
- Így járnak a pécsi buszok a hosszú,...
- És akkor Pécsett egyszer csak Kádár...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- A világon csak a Mecsekben...
- Erős üzenetet küldtek Pécsre: az...
- Figyelem, költözik az urológiai...
- Nosztalgiagőzössel bejárhatjuk a...
- Helyi termelőtől vásároltam...