Sokáig a PMFC irányította a mérkőzést, mégis a Vecsési nyerte az összecsapást

2018. április 07. szombat 18:22

A PMFC a sereghajtó Vecsési FC vendégeként lépett pályára az NB III Közép-csoport 22. fordulójában április 7-én, 16:00 órakor.

Labdarúgócsapatunk ezúttal tiszta piros szerelésében játszott, míg a vecsésiek tiszta fehérben tették ugyanezt. Az első félidőben sokáig a PMFC irányította a mérkőzést, de a huszonhatodik percben megszerezte a vezetést a Vecsés.

Középpályán szereztek labdát a hazaiak, majd Bojtor lépett ki és tudott eredményes lenni. Talán még a sereghajtó vecsésieket is meglepte a vezetés megszerzése, a PMFC csapata ugyanakkor továbbra is rendületlenül ment előre az egyenlítés reményében. A negyvenkettedik percben Petric sérült meg, így levitték a pályáról. Az első félidő végén három perc volt a ráadás.

Óriási elánnal mentek bele a második játékrésznek a pécsiek. Kifejezetten nagy volt az iram, amit leginkább a mecsekaljaiak diktáltak. A második félidő során nem sikerült egyenlíteni, így az ellenfél egy góllal megnyerte a szombati mérkőzést.