Rövidpályás gyorskorcsolya vb: bronzérmes a magyar férfi váltó
2019. március 10. vasárnap 16:40

Az olimpiai bajnok magyar férfi váltó vasárnap bronzérmes lett a rövidpályás gyorskorcsolyázók szófiai világbajnokságán.
A Liu Shaolin Sándor, Burján Csaba, Varnyú Alex, Krueger Cole összeállítású négyes a dél-koreai és a kínai kvartett mögött lett harmadik az oroszokat megelőzve.
A magyarok ezzel a harmadik hellyel sorozatban az ötödik világbajnokságról térnek haza éremmel. A férfi staféta ezt megelőzően kétszer állhatott dobogón: 2015-ben ezüst-, 2017-ben bronzérmes volt.
Képünkön: Burján Csaba (b5) és Liu Shaolin Sándor (b6), a magyar csapat tagjai a szófiai rövidpályás gyorskorcsolya világbajnokság férfi váltójának döntőjében.
MTI - Fotó: MTI/Illyés Tibor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

