Remek utolsó negyeddel négy között a Falco
2018. február 16. péntek 17:30

A Falco jutott először négy közé a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a debreceni első negyeddöntőben kilenc ponttal felülmúlta a Pécs együttesét.
A szombathelyi csapat a magyar szövetség honlapja szerint az utolsó negyed megkezdésekor még 12 pontos hátrányban volt.
Eredmény, Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen:
negyeddöntő:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA 92-83 (25-34, 20-16, 14-21, 33-12)
később:
Zalakerámia ZTE KK-Atomerőmű SE 15.30
Alba Fehérvár-Egis Körmend 18.00
KTE-Duna Aszfalt - Szolnoki Olaj KK 20.30
a további program:
szombat:
elődöntő: 15.30 és 18.00
vasárnap:
a 3. helyért: 15.00
döntő: 17.30
MTI - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

