Oroszországba is hívják a PMFC középpályását
2015. június 06. szombat 13:11
Az orosz másodosztályból is van ajánlata az NB I-ből száműzött, a következő szezonban az NB III-ban szereplő Pécsi MFC védekező középpályásának, Horváth Adriánnak - olvasható a Nemzeti Sport online kiadásában.
A korábban a Honvédban is szereplő Horváth Adriánnak a nyáron amúgy is lejárt volna a szerződése a PMFC-nél, és mivel több ajánlata is van, biztosra vehető, hogy távozik a baranyaiaktól.
Klub közeli forrásból a lap úgy értesült, hogy az orosz másodosztályból is van érdeklődés a 27 éves labdarúgó iránt, aki az elmúlt években alapembernek számított a PMFC-ben, a legutóbbi két szezonban 54 bajnokin lépett pályára. Ugyanakkor, ha nem sikerül külföldre szerződnie, Magyarországon is lesz lehetősége, NB I-es csapattal ugyancsak tárgyal.
Forrás: Nemzeti Sport
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A kánikula mellett frissítő zivatarok...
- Jakubinyi László a Jó ember-díj idei...
- Hatalmas kígyóhoz riasztották a...
- Már a nyári menetrend szerint járnak...
- Késelés a Széchenyi téren: egy 18...
- Lezárták az M60-as autópálya egy...
- Két fiatal követett el késes támadást...
- Vérző turistát menekítettek le a...
- Idén is megrendezik a Pécsi...
- Érkeznek a harcterek rettegett...