Októberben is díjazták a sportszerű baranyai csapatokat
2017. november 25. szombat 17:58

Fontos a fair play az MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság számára, ezért minden hónapban díjazzák a legsportszerűbb csapatokat.
Pénteken az októberi sportszerűségi verseny győztesei kaptak ajándékot az MLSZ BMI jóvoltából az Igazgatóság irodájában.
Megyei I. o. : PEAC
Megyei II. o.: LOVÁSZHETÉNYI FC
Megyei III. o. Czibulka csop.: KIRÁLYEGYHÁZA SE
Megyei III. o. Tamási csop.: EGERÁG SE
Megyei IV. o. A csop.: BEREMEND SPORT KFT
Megyei IV. o. B csop.: NAGYDOBSZA SE
Öregfiú "A" csop.: KOMLÓI BÁNYÁSZ
Öregfiú "B" csop.: SZALÁNTA SE
Öregfiú "C" csop.: BÓLYI SE
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

