Novothny Somát kérdezték, ő meg válaszolt - Videó!
2018. november 07. szerda 13:47

Szurkolók kérdezhettek Novothny Somától, a lila-fehérek kölcsöncsatárától - a 24 éves támadó a belga Sint-Truiden játékosa - cseten a klub Facebook-oldalán, az egyik rajongó arra volt kíváncsi, hogy hogyan kezeli a szurkolóktól érkező beszólásokat, negatív kommenteket, amelyek személyét érintik.
Novothny Soma elképesztő választ adott (3 perc 57-től):
Soma válasza:
Aki esetleg nem csak megnézné:
„Igen, sajnos nagyon sok indulatos ember van, vagy indulatos kommentelő volt, akikre sajnos jellemző, hogy képesek az addigi introjektíven megélt külső világ percepcióját vulgárisan kommunikálni mind - szerintem - explicit és implicit módon is, amihez még hozzájárul némi passzív-agresszív dimenzió is a háttérben, ami nyilván nem esik jól, de ezt tudni kell kezelni."
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

