Novemberben is díjazták a sportszerű baranyai csapatokat
2017. december 09. szombat 18:31

Fontos a fair play az MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság számára, ezért minden hónapban díjazzák a legsportszerűbb csapatokat.
Az október sportszerűségi verseny győztesei a napokban kaptak ajándékot az MLSZ BMI és a Pécsi Sörfőzde jóvoltából.
Október hónap legsportszerűbb csapatai:
Megyei I. o. : PMFC
Megyei II. o.: Gyógyfürdő Harkány SE
Megyei III. o. Czibulka csop.: Mágocs VSK
Megyei III. o.
Tamási csop.: Kölked SE
Megyei IV. o. A csop.: Ivándárda SE
Megyei IV. o. B csop.: Abaliget SE
Öregfiú Déli csop.: Gyód SK
Öregfiú Északi csop.: Magyarszék Helyi Ipar ÖFC
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Faggyal, havazással és széllel...

