Női kosárlabda EK: a PEAC vereséggel zárta a csoportkört
2017. november 30. csütörtök 08:14

A PEAC-Pécs szerdán 36 ponttal kikapott a francia Carolo Basket vendégeként a női kosárlabda Európa Kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában.
A PEAC a hazai mérkőzéssel ellentétben - akkor nyolcpontos (67-59) vereséget szenvedett - ezúttal nem tudta megnehezíteni a favorit dolgát. A vendégek legeredményesebb játékosa Sarah Imovbioh volt, aki 15 pontot szerzett.
A francia csapat hibátlan teljesítménnyel, hat győzelemmel zárta a csoportkört, a PEAC két győzelemmel és négy vereséggel végzett.
A tíz csoportból az első és a második helyezettek jutnak tovább, illetve további négy csoportharmadik.
F csoport:
Carolo Basket (francia) - PEAC-Pécs 82-46 (18-12, 18-8, 22-14, 24-12)
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

